tło oferty

Inne oferty w kategorii

HR Business Partner

Toruń, Bydgoszcz, Inowrocław

Nr ref.: MF/HRBP/0922

Obecnie rekrutujemy dla międzynarodowej, rozwijającej się grupy chemicznej z silną pozycją na rynkach globalnych.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • realizacja procesów HR oraz wspieranie biznesu - w zakresie m.in. systemu ocen pracowniczych, działań rozwojowych dedykowanych pracownikom, procesów szkoleniowych, budowaniu ścieżek karier, procesów rekrutacyjnych, budżetowania personalnego,
  • wsparcie w zakresie realizacji polityk HR dla spółki produkcyjnej,
  • merytoryczne wsparcie kadry managerskiej z zakresu przepisów prawa pracy,
  • rekomendowanie nowych rozwiązań i możliwości w zakresie HR dla klientów wewnętrznych,
  • współpraca z Zespołem Kadr i Płac w zakresie realizacji procesów kadrowo-płacowych dla poszczególnych obszarów biznesowych,
  • budowanie kultury zaangażowania wewnątrz organizacji.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (obejmującym zarówno miękkie, jak i twarde aspekty HR),
  • doświadczenie w realizacji procesów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi (proces rekrutacji, komunikacja, budowanie zaangażowania, szkolenia u rozwój, MBO, budżetowanie),
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, PowerPoint),
  • umiejętność przekładania strategii biznesowej na inicjatywy HRowe,
  • wysoka samodzielność w działaniu i umiejętność organizacji własnej pracy,
  • umiejętność budowania długotrwałych relacji z biznesem,
  • rozwinięte umiejętności interpersonalne, komunikacyjne.

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej, międzynarodowej Grupie chemicznej,
  • umowę o pracę wraz z pakietem benefitów (Multisport, LuxMed, ubezpieczenie na życie UNIQA),
  • przejrzysty system premiowy oparty na celach kwartalnych,
  • platformę szkoleniową, szkolenia wewnętrzne w zakresie rozwoju umiejętności miękkich,
  • budżet szkoleniowy,
  • dofinansowanie do wypoczynku (pracownik i dziecko),
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • możliwość pracy zdalnej.