Head of E-commerce

Kielce

Nr ref.: AH/ECM/0622

Obecnie wspieramy w rekrutacji polskiego lidera z branży odzieżowej, obecnego na rynku od 28 lat i posiadającego sieć 50 sklepów.

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie i optymalizacja procesów e-commerce, rozwijanie platformy e-sklepu – dostosowanej do potrzeb klientów i pozwalającej na optymalizację procesów sprzedażowych,
  • zarządzanie sprzedażą i komunikacją marketingową w sprzedaży B2B,
  • realizacja strategii firmy w oparciu o cele budżetowe,
  • analiza rynku i konkurencji oraz identyfikacja grupy docelowej,
  • monitorowanie analityki internetowej – dane dotyczące ruchu na stronie, zachowań użytkowników,
  • opracowywanie strategii SEO i SEM,
  • analiza trendów w e-commerce,
  • koordynacja działań wszystkich specjalistów tworzących zespół e-commerce,
  • aktualizowanie oferty produktowej i poszukiwanie nowych rynków zbytu,
  • współpraca ze wszystkimi działami i specjalistami odpowiedzialnymi za sprawne działanie platformy.

Wymagania na stanowisku:

  • doświadczenie w udanych wdrożeniach e-commerce i zarządzaniu sprzedażą w tym kanale,
  • znajomość narzędzi oraz platform (Magento),
  • rozwinięte kompetencje liderskie; Doświadczenie w obszarze budowania efektywnych zespołów,
  • umiejętne łączenie różnych kanałów sprzedażowych (omnichannel, CATMAN),
  • preferowane doświadczenie w branży fashion,
  • budowanie i zarządzanie budżetem oraz wyznaczanie celów oraz KPIs,
  • umiejętność zarządzania projektami,
  • zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności,
  • doświadczenie w Omnichannel Marketing,
  • dobra znajomość zagadnień IT,
  • znajomość trendów, nowoczesnych rozwiązań i dobrych praktyk e-commerce,
  • dyspozycyjność do pracy na pełny etat i 100% zaangażowania w sprawy organizacji.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w firmie odpowiedzialnej społecznie i dbającej o ekologię, w ramach umowy o pracę,
  • atrakcyjny i przejrzysty model premiowania (podstawa+ premia) wypłacany kwartalnie,
  • niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon (również do celów prywatnych),
  • indywidualny program onboardingu, który pozwoli Ci lepiej poznać naszą kulturę organizacyjną,
  • informację zwrotną na bieżąco oraz jasno stawiane oczekiwania względem współpracy,
  • kartę Multisport,
  • pakiet Medyczny Medicover,
  • niezbędne narzędzia do pracy: laptop, telefon (również do celów prywatnych).
  • dofinansowanie do kursów/ szkoleń/ studiów podyplomowych,
  • program poleceń pracowniczych,
  • dodatkowe dofinansowanie do urlopu wypoczynkowego,
  • naukę języka angielskiego w ramach godzin pracy,
  • paczki dla dzieci i bony świąteczne,
  • program emerytalny.
  • inicjatywy sportowe,
  • imprezy integracyjne,
  • parking pracowniczy dla auta lub roweru.