tło oferty

Inne oferty w kategorii

Główny Specjalista w Wydziale Kontrolingu Handlu – Analityk ds. Sprzedaży

woj. dolnośląskie; woj. lubuskie

Nr ref.: KOB/GSC/0622

Naszym Klientem jest firma z branży wydobywczej z siedzibą na Dolnym Śląsku.

Zakres obowiązków:

  • zbudowanie systemu raportowania zarządczego dla obszaru sprzedaży,
  • ocena polityki sprzedażowej i zgodności z kontraktami,
  • przeprowadzanie wielowymiarowych analiz cenowych/ kierunków dystrybucji/ klientów w sferze produktów głównych i produktów ubocznych,
  • wsparcie działań planistycznych na potrzeby planowania krótko i długoterminowego,
  • opracowywanie analiz finansowych, w tym analiz dotyczących sprzedaży, marżowości.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • 2-3 lata doświadczenia w obszarze kontrolingu w firmie handlowej lub produkcyjnej lub konsultingowej,
  • znajomość systemu SAP – moduły SD, MM, hurtowni danych,
  • bardzo dobre rozumienie biznesu w obszarze procesów handlowych, sprzedażowych – kontraktów, kosztów, marży, kanałów dystrybucji, rentowności sprzedaży,
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętność wyciągania trafnych wniosków i prezentowania ich,
  • znajomość języka angielskiego min B2,
  • umiejętność ustalania priorytetów i zarządzania czasem pracy,
  • samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie,
  • proaktywność.

Nasz Klient oferuje:

  • pakiet prorodzinny (kredkowe, dofinansowanie do kolonii, dopłatę do żłobków i przedszkoli),
  • wczasy pod gruszą, wysoki budżet szkoleniowy (m.in. możliwość dofinansowania studiów podyplomowych),
  • e-tutor – wspierający rozwój języka obcego,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • dofinansowanie nauki języków,
  • dofinansowanie szkoleń i kursów,
  • ubezpieczenie na życie.