Główny Księgowy/Główna Księgowa

Naszym Klientem jest firma produkcyjna z branży FMCG o ugruntowanej pozycji na rynku
i rozpoznawalnej marce, która działa według najwyższych standardów jakościowych. Swoje wyroby sprzedaje zarówno na rynki europejskie, jak i azjatyckie.

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: AW/GK/0520

Twoje zadania:

• Prowadzenie pełnej księgowości grupy kapitałowej i rozliczeń między poszczególnymi spółkami,
• Wsparcie i mentoring zespołu księgowego oraz kierowanie jego pracą,
• Tworzenie sprawozdań i raportów oraz planów i prognoz finansowych, na potrzeby
i w ścisłej współpracy z Zarządem,
• Terminowe sporządzanie deklaracji podatkowych,
• Współpraca z instytucjami zewnętrznymi (audytorzy, banki, urząd skarbowy), zarządem firmy oraz jednostkami wewnętrznymi,
• Współtworzenie i znajomość procedur finansowych oraz kontrola nad ich przestrzeganiem,
• Odpowiedzialność za proces rocznego zamykania sprawozdań finansowych,
• Optymalizacja procesów Księgowych.

Szukamy osób, które:

• Znają zasady prowadzenia księgowości w firmach z połączonych kapitałem,
• Posiadają 5 – letnie doświadczenie w księgowości w tym min. 3 lata na stanowisku managerskim,
• Posiadają zdolności organizacyjne i przywódcze,
• Ukończyły wyższe studia o profilu ekonomicznym najlepiej z zakresu finansów.

Mile widziane będą również:

• Doświadczenie pracy w firmie produkcyjnej,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
• Znajomość programów finansowo-księgowych,
• Prawo jazdy kat. B,
• Uprawnienia biegłego rewidenta.

Oferujemy:

• Pracę w firmie o przyjaznej kulturze organizacyjnej,
• Umowę o pracę na pełen etat (lub w oparciu o B2B),
• Kartę sportową, pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie,
• Kurs j. angielskiego,
• Niezbędne do pracy narzędzia (telefon, komputer),
• Możliwość dalszego rozwoju w strukturach firmy o stabilnej pozycji na rynku.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.