Główny Księgowy / Dyrektor Finansowy

Dla naszego Klienta – prężnie działającej organizacji o międzynarodowym zasięgu zlokalizowanej we Wrocławiu, Poszukujemy kandydatów/kandydatek zainteresowanych objęciem stanowiska:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: KC/GK/0419

Główne zadania będą obejmowały:

• nadzór nad prowadzeniem ksiąg rachunkowych (prowadzenie rachunkowości bilansowej i podatkowej oraz rachunkowości zarządczej Spółki),
• zarządzanie rozliczaniem projektów dofinansowywanych oraz prowadzenie rachunkowości projektowej,
• zarządzanie podległym zespołem,
• weryfikacja oraz wstępna kontrola zgodności operacji gospodarczych i finansowych z planem finansowym oraz nadzór nad poprawnością ich wykonania,
• czynny udział w tworzeniu polityki finansowej, podatkowej i ubezpieczeniowej organizacji,
• sporządzanie planów finansowych, budżetów oraz sprawozdań podatkowych organizacji,
• modelowanie procedur i przepisów wewnętrznych z zakresu spraw finansowo-księgowych,
• nadzorowanie wewnętrznej i zewnętrznej sprawozdawczości finansowej i zarządczej,
• współpraca z instytucjami zewnętrznymi,
• nadzór nad prawidłowym obiegiem dowodów księgowych oraz pozostałych dokumentów.

Kwalifikacje zawodowe:

• wykształcenie wyższe kierunkowe,
• min. 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku,
• praktyczna znajomość zasad rozliczania projektów dofinansowywanych ze środków publicznych,
• doskonała praktyczna znajomość zagadnień księgowych i podatkowych,
• znajomość sektora finansów publicznych,
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
• wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne,
• dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
• stabilne zatrudnienie w organizacji o międzynarodowym zasięgu,
• pracę pełną wyzwań oraz możliwość dynamicznego rozwoju,
• atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.