Główna/y Księgowa/y

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji firmę oferującą szeroki wachlarz usług z zakresu księgowości. Wspólnie poszukujemy Kandydata, który chciałby się rozwijać na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: OZ/GK/0520

Zakres obowiązków:

• nadzór nad odpowiednim poziomem obsługi klientów biura rachunkowego i realizacją budżetu,
• dbałość o prawidłowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz obieg dokumentów księgowych,
• dotrzymanie terminowości i prawidłowości działań w zakresie obowiązków podatkowych i wymogów prawnych,
• sporządzanie okresowych oraz rocznych sprawozdań finansowych zgodnych z aktualnie obowiązującymi przepisami oraz (jeśli klienci tego wymagają) międzynarodowymi standardami rachunkowości,
• proponowanie możliwych optymalizacji podatkowych klientom biura,
• zapewnienie dobrej współpracy z instytucjami zewnętrznymi (US, ZUS, GUS, NBP),
• przygotowywanie sprawozdań i raportów dla instytucji zewnętrznych oraz dobra współpraca z reprezentantami klientów,
• zarządzanie i rozwój podległego zespołu; wdrażanie rozwiązań usprawniających i automatyzujących pracę biura,
• pozyskiwanie nowych klientów, negocjacja warunków współpracy oraz jej rozszerzanie o inne usługi.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe ekonomiczne, preferowane z zakresu księgowości/finansów,
• minimum 10 lat doświadczenia zawodowego, w tym co najmniej 3 lata na stanowisku głównej/go księgowej/go,
• uprawnienia biegłego rewidenta lub certyfikat ACCA będą dodatkowym atutem
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego
• praktyczna znajomość ustawy o rachunkowości
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem
• duża świadomość biznesowa, profesjonalizm
• proaktywność, chęć działania, nastawienie na realizację zadań

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.