bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Główna Księgowa

Dla naszego klienta – międzynarodowej firmy medycznej, będącej liderem w swoim sektorze, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MS/GK/0318

Opis stanowiska:

• bieżące wsparcie pracy zarządu poprzez dostarczanie odpowiednich danych finansowych na podstawie analizy i ewidencji zdarzeń gospodarczych występujących w Spółce
• wsparcie merytoryczne dla zarządu w zakresie przepisów podatkowych, rachunkowych, sprawozdawczych oraz rozliczeń księgowo-podatkowych
• raportowanie do Grupy zgodnie z międzynarodowymi standardami
• odpowiedzialność za kontakty z instytucjami zewnętrznymi (Urząd Skarbowy, ZUS, GUS, PEFRON, banki itp.); sporządzanie sprawozdań finansowych oraz składanie ich w odpowiednich instytucjach
• sprawozdawczość związana z posiadanymi przez Spółkę nieruchomościami i nadzór nad efektywną gospodarką magazynową Spółki
• nadzór nad pracą działu księgowości w zakresie księgowania dokumentów źródłowych i obsługi systemu elektronicznego obiegu dokumentów, analiza i kontrola dekretacji faktur
• odpowiedzialność na obsługę biegłych podczas corocznego badania ksiąg
• obsługa Telebankingu; analiza i dekretacja wyciągów bankowych
• wsparcie obsługi kredytów (formularze, sprawozdania)

Wymagania:

• wykształcenie wyższe ekonomiczne
• doświadczenie na stanowisku Głównej Księgowej min. 3 lata w międzynarodowej firmie
• praktyczna znajomość międzynarodowych standardów rachunkowości
• licencja Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych
• znajomość programów Exact, Navision – warunek konieczny
• znajomość programów SAP, Oracle, Axapta – mile widziane
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

• pracę w firmie, która jest w fazie bardzo prężnego rozwoju i dużego wzrostu
• bardzo dużą samodzielność w działaniu i decyzyjność
• realny wpływ na biznes
• umowę o pracę
• atrakcyjne warunki zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Comments are closed.