Główna Księgowa

Dla naszego klienta, międzynarodowej korporacji działającej w branży finansowej, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Legnica
Nr ref.: KC/GK/062018

Opis stanowiska:

• zakres obowiązków obejmuje pełną księgowość
• nadzór nad księgowaniem kosztów, dekretowaniem dokumentów, księgowaniem wyciągów bankowych, list płac, rozliczaniem delegacji, uzgadnianiem sald, obsługą modułu środki trwałe i ewidencja środków trwałych
• tworzenie rezerw
• sporządzanie sprawozdań finansowych
• wprowadzanie i przestrzeganie procedur związanych z zamknięciem miesiąca
• dokonywanie wyceny bilansowej i rozliczeń wyników inwentaryzacji majątku trwałego
• miesięczna kontrola sald kont księgowych
• sporządzanie deklaracji podatkowych – VAT, CIT, sprawozdań statystycznych
• zarządzanie pracą zespołu księgowego – nadzór merytoryczny i organizacyjny nad działem księgowości

Oczekiwania:

• wykształcenie wyższe kierunkowe – rachunkowość, finanse, ekonomia
• bardzo dobra znajomość zagadnień księgowych (min trzyletnie doświadczenie na stanowisku Głównego Księgowego) w firmie produkcyjnej
• praktyczna znajomość ustawy o PDOP i VAT
• umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy, myślenia analitycznego, pracy w zespole
• bardzo dobra znajomość pakietu Office ze szczególnym uwzględnieniem programu Excel
• doświadczenie w pracy na stanowisku kierowniczym
• umiejętność obsługi programów finansowo–księgowych i/ lub innych programów ERP
• komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
• doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych i sporządzaniu sprawozdań finansowych

Nasz klient oferuje:

• stabilne zatrudnienie (umowa o pracę)
• posiłki regeneracyjne
• dodatki do wynagrodzenia
• ZFŚS ( dopłata do wypoczynku, paczki dla dzieci)
• kurs języka obcego
• opieka medyczna
• szkolenia zawodowe

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.