tło oferty

Inne oferty w kategorii

Global Lean Manager

woj. wielkopolskie, woj. lubuskie, woj. dolnośląskie

Nr ref.: MS/GLM/1222

Obecnie wspieramy w rekrutacji Naszego Klienta – organizację będącą częścią międzynarodowego koncernu, którego pasją jest odpowiedzialna produkcja żywności z wykorzystaniem nowoczesnych linii produkcyjnych do stworzenia wysokiej jakości pasz dla zwierząt.

Twój zakres obowiązków

  • projektowanie i wdrażanie systemów lean-owych w całym procesie produkcyjnym i logistycznym w celu poprawy jakości procesu, czasu cyklu, zapasów i odpadów w czterech zakładach produkcyjnych zlokalizowanych na terenie Europy,
  • mapowanie procesów produkcyjnych przy użyciu Mapy Strumienia Wartości,
  • stosowanie narzędzi Lean Six Sigma w celu poprawy zdolności procesu i eliminacji wad,
  • tworzenie Standardowych Instrukcji Pracy, układów i diagramów przepływu procesów z lokalnym wsparciem,
  • pomoc w opracowaniu i wdrożeniu matrycy szkoleniowej Lean,
  • regularnie uczestnictwo w warsztatach Capex Lean Workshop w celu optymalizacji Capex wydanych w ramach jednostki biznesowej.

Wymagania pracodawcy

  • wiedza i doświadczenie we wdrażaniu filozofii Lean w organizacjach,
  • znajomość Smartsheets, Excel, KaiNexus, Visio lub innych narzędzi do zarządzania projektami,
  • język angielski na poziomie min. B2,
  • umiejętność skutecznej pracy w różnych kulturach oraz gotowość do wyjazdów służbowych (50 % czasu pracy),
  • umiejętności planowania, dbałość o szczegóły, zorientowanie na wyniki,
  • doświadczenie w doskonaleniu procesów i produktów z zastosowaniem koncepcji Lean Manufacturing.
  • certyfikat Lean Six Sigma będzie dodatkowym atutem.

Mile widziane

  • znajomość języka hiszpańskiego/duńskiego.

Pracodawca oferuje

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę na pełen etat,
  • pracę w znanej na całym świecie firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • My Benefit,
  • lekcje języka angielskiego.