Fleet Crewing Manager Baltics

Gdynia

Nr ref.: AB/FMMB/0922

Obecnie wspieramy w rekrutacji jednego z wiodących międzynarodowych operatorów promowych na świecie. Obecnie nasz Klient posiada 37 statków na 17 trasach promowych, pływających pomiędzy dziewięcioma krajami w Europie.  Firma zatrudnia około 4,300 osób i skupia się na  rozwoju rozwiązań w zakresie usług transportowych dla  różnych gałęzi przemysłu. Jest jednym z największych dostawców usług intermodalnych na morzu Bałtyckim.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • zarządzaniem zespołem Talent Acquisition, odpowiedzialnym za obsługę wszystkich aspektów związanych z obsadą załogi. (obsadzanie załogi dla 7 statków),
  • zarządzaniem załogą oraz procesem pozyskiwania talentów na poziomie operacyjnym, jak i również strategicznym w podległym regionie,
  • realizacja strategii biznesowej w zakresie utrzymania odpowiedniej liczby załogi, o wymaganych kwalifikacjach na podległych promach,
  • odpowiedzialność za wszystkie zadania związane z zarządzaniem załogą promów, poprzez zapewnienie jej obsady, posiadającej uprawnienia i certyfikaty zgodne z wymogami prawa morskiego,
  • strategiczne planowanie obsady zgodnie z celami ustalonymi przez Head of Crewing (Dyrektora Crewingu),
  • odpowiedzialność za utrzymywanie aktualnych planów rotacji statków,
  • współpraca z uniwersytetami oraz szkołami morskimi w zakresie employer brandingu pracodawcy,
  • odpowiedzialność za realizację polityki szkoleń poszczególnych załóg,
  • współpraca z zewnętrznymi podmiotami w zakresie rekrutacji oraz szkoleń,
  • operacje związane z flotą i załogą,
  • koordynowanie i realizacja Projektów Crewingowych,
  • cykliczne raportowanie do Head of Crewing (Dyrektora Crewingu) oraz General Managera na Polskę oraz region Baltic South.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • 5-letnie doświadczenie na stanowisku Fleet Crewing Managera,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołem,
  • doświadczenie w realizacji procesów z obszaru HR,
  • znajomość jez. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (C1),
  • umiejętność dojrzałego doradzania w kwestiach personalnych i rozwiązywania złożonych zagadnień w tym zakresie,
  • wykształcenie wyższe,
  • umiejętność budowania relacji i współpracy z wieloma interesariuszami,
  • znajomość zagadnień z zakresu prawa morskiego,
  • samodzielność w rozwiązywaniu problemów i kreatywność,
  • biegła obsługa pakietu MS Office.

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w międzynarodowej organizacji, charakteryzującej się wysoką kulturą biznesową,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • realną ścieżkę rozwoju w organizacji,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów.