tło oferty

Inne oferty w kategorii

Fit-out Manager

Warszawa

Nr ref.: AH/FOM/1222

Aktualnie rekrutujemy dla naszego Klienta - wiodącej pod względem jakości firmy deweloperskiej, działającej na polskim rynku nieruchomości od 20 lat.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • opracowanie aranżacji powierzchni biurowych dla najemców zgodnie z obowiązującymi przepisami i w oparciu o dostarczony przez najemcę program,
  • bezpośredni współpraca z brokerem, wykonawcą aranżacji biur oraz projektantami najemców,
  • współpraca z działem technicznym,
  • nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych projektów zgodnie z przyjętym harmonogramem i budżetem ,,
  • uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych dotyczących realizacji powierzchni biurowej,
  • koordynacja prac związanych z usuwaniem wad i usterek stwierdzonych w trakcie odbioru lokalu,
  • przygotowywanie umów dla architektów zewnętrznych i koordynacja prac architektów zewnętrznych przy aranżacjach dla najemców,
  • rozliczanie kontraktów prac wykończeniowych i przedstawianie tego rozliczenia do akceptacji Dyrektora Działu.

WYMAGANIA PRACODAWCY

  • wykształcenie wyższe,
  • znajomość programów: Autocad, Excel, Power Point,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • wysoka kultura osobista, otwartość na nowe zadania, chęć dalszego rozwoju,
  • mile widziane doświadczenie w projektowaniu biur.

PRACODAWCA OFERUJE

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas nieokreślony,
  • prywatną opiekę medyczną w Lux-Med dla pracownika i najbliższej rodziny,
  • szkolenia,
  • nowe biuro w bardzo atrakcyjnej lokalizacji.