tło oferty

Inne oferty w kategorii

Executive and Office Assistant

Warszawa

Nr ref.: AB/AH/EOA/1022

Obecnie rekrutujemy dla naszego klienta z branży dewelopera nieruchomości.

Zakres obowiązków:

  • bieżące wsparcie Prezesa Zarządu oraz struktur Zarządu,
  • bieżąca obsługa administracyjna biura,
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • koordynacja przepływu informacji i obiegu dokumentów w firmie,
  • dbanie o wszystkie aspekty funkcjonowania biura,
  • współpraca z firmami zewnętrznymi realizującymi zlecone usługi na rzecz biura,
  • organizowanie podróży służbowych dla pracowników firmy,
  • udział w realizacji projektów administracyjnych i HR-owych.

Oczekiwania:

  • student/ka studiów zaocznych lub absolwent/ka,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • otwartość na ludzi i na nowe sytuacje,
  • dokładność i skrupulatność,
  • zależy Ci, aby rozwijać swoje umiejętności,
  • cechuje Cię dobra organizacja pracy,
  • sprawnie posługujesz się MS Office,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku asystenckim.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • pakiet benefitów, w tym opiekę medyczną, kartę sportową oraz kartę lunchową,
  • możliwość dofinansowania działań rozwojowych,
  • atmosferę tworzoną przez ludzi, którzy lubią swoją pracę,
  • środowisko pracy oparte na szacunku, pasji, współpracy i kreatywności,
  • dedykowanego Buddy’ego, który wesprze Cię we wdrożeniu się w zespół i nowe zadania.
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, Kartę Lunchową, dofinansowanie działań rozwojowych.