bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Ekspert ds. Polityki Kredytowej

W chwili obecnej dla jednego z dużych, znanych, międzynarodowych banków poszukujemy doświadczonej osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MJ/EPK/0318

Zadania:

• uczestnictwo w procesie wypracowywania zmian do polityki kredytowej w segmencie detalicznym oraz small business
• opieka merytoryczna nad regulacjami i metodykami kredytowymi
• nadzorowanie procesu uzyskiwania akceptacji dla zmian
• weryfikacja zasadności i aktualności założeń przyjętych w metodykach
• interpretacja zapisów regulacji i udzielanie odpowiedzi na zapytania uczestników procesu kredytowego (obsługa zgłoszeń)
• współpraca z audytem wewnętrznym w zakresie opiniowania i realizacji zaleceń
• współpraca z departamentem prawnym i compliance w zakresie oceny poprawności wprowadzanych lub istniejących rozwiązań
• współpraca z uczestnikami procesu w zakresie określania użyteczności i skuteczności wprowadzanych lub poprawności istniejących rozwiązań
• reagowanie na otoczenie prawne i biznesowe Banku (zmiany w przepisach zewnętrznych i praktykach rynkowych)

Wymagania:

• min. 3-letnie doświadczenie w pracy w Banku (preferowany obszar polityki kredytowej lub decyzji kredytowych)
• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Ekonomia, Finanse, Bankowość)
• znajomość procesów kredytowych Banku w zakresie segmentów detal i small business
• znajomość otoczenia prawnego (Prawo Bankowe, rekomendacje KNF, uchwały z zakresu funkcjonowania banków, etc.) i sprawne funkcjonowania w jego ramach
• doświadczenie w pisaniu tekstów regulacyjnych
• umiejętność proponowania kompleksowych rozwiązań
• komunikatywność oraz otwartość na poszukiwanie rozwiązań do problemów zdiagnozowanych przez uczestników procesu kredytowego

Nasz klient oferuje:

• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
• kreatywną pracę i możliwość wykazania się inicjatywą w realizacji zadań
• umowę o pracę z konkurencyjnym systemem wynagradzania
• realny wpływ na cele, organizację i efektywność kluczowych procesów w banku
• atrakcyjny pakiet socjalny

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Comments are closed.