Dyrektora Medycznego obszar terapeutyczny- układ oddechowy

Warszawa

Nr ref.: KF/DM/1221

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Nadzór nad rozwojem produktu oraz świadczonymi usługami medycznymi
  • Wsparcie działu sprzedaży we wprowadzaniu nowych technologii medycznych na rynek
  • Nadzór nad dokumentacją medyczną oraz przestrzeganiem procedur w tym zakresie
  • Opracowanie i aktualizacja standardów medycznych
  • Analiza rynku usług medycznych, w tym monitorowanie konkurencji
  • Dostarczanie medycznego i naukowego wsparcia wewnątrz organizacji
  • Nawiązywanie, utrzymywanie oraz rozwój profesjonalnych relacji i naukowego partnerstwa z Ekspertami Zewnętrznymi
  • Zapewnienie wymiany aktualnej wiedzy naukowej z Ekspertami Zewnętrznymi
  • Dostarczanie kompleksowej informacji naukowej środowisku medycznemu o najnowszych doniesieniach naukowych i wynikach badawczych
  • Organizowanie i wygłaszanie wykładów z zakresu obszaru terapeutycznego i powiązanych produktów firmy zgodnie z wymaganiami „Zaangażowania naukowego” oraz „Kodeksu dobrych praktyk”
  • Pełnienie roli eksperta naukowego i reprezentowanie firmy w zakresie przypisanego obszaru terapeutycznego

Wymagane kompetencje:

  • Wykształcenie wyższe – lekarskie
  • Warunek konieczny: znajomość obszaru terapeutycznego – układ oddechowy/alergie/astma
  • Min. 5 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność dotarcia do literatury naukowej, bieżących publikacji oraz analizowania publikacji naukowych (również w języku angielskim) i wyciągania/interpretowania wniosków
  • Biegłość i doświadczenie w sztuce prowadzenia prezentacji oraz gotowość do prezentowania danych naukowych przed audytorium medycznym i podjęcia dyskusji na temat prezentowanych danych
  • Nastawienie na wysoki poziom współpracy w zespole, obsługi pacjenta oraz na kształtowanie relacji z key opinion liderami
  • Doświadczenie w budowaniu relacji z Ekspertami Zewnętrznymi
  • Zdolności interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole

Nasz klient oferuje:

  • Konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • Możliwość wyboru preferowanej formy zatrudnienia (UoP/B2B)
  • Pełnopłatne urlopy chorobowe
  • Opiekę medyczną (PZU/Medicover)
  • Kartę Multisport
  • Możliwość rozwoju w strukturach firmy
  • Możliwość budowania nowoczesnego, istotnego społecznie rozwiązania, które będzie pomagać osobom z chorobami układu oddechowego
  • Możliwość rozwoju umiejętności twardych i miękkich (szkolenia/kursy)
  • Kulturę pracy opartą na otwartej komunikacji
  • Dynamicznie rosnący zespół
  • Nieformalną atmosferę pracy