Dyrektor ds. Rynków Zagranicznych

Lokalizacja: Trójmiasto

Nr ref.: AH/DRZ/0324

Kategorie:

Aktualnie wspieramy w rekrutacji naszego Klienta, wiodącego dostawcy systemów zarządzania energią w budynkach, firmy łączącej kompetencje z branży IT i automatyki, tworzącej innowacyjny system, który nie tylko podnosi efektywność zarządzania energią, ale także przyczynia się do ochrony środowiska.

Twój zakres obowiązków:

  • współtworzenie strategii międzynarodowej sprzedaży i odpowiedzialność za jej realizację,
  • nawiązywanie, budowanie i utrzymywanie relacji z partnerami strategicznymi oraz klientami biznesowymi,
  • budowanie nowych kanałów dystrybucji międzynarodowej poprzez partnerów strategicznych, w tym firmy inżynieryjne, consultingowe i usługowe w branży nieruchomości,
  • przygotowanie strategii sprzedaży rozwiązań Firmy na rynkach zagranicznych,
  • inicjowanie i wdrażanie działań handlowych, mających na celu zainteresowane potencjalnych klientów biznesowych oraz z sektora publicznego zakupem rozwiązań, zmniejszających zużycie energii i ślad węglowy,
  • budowanie zespołu handlowego adekwatnie do rozwoju rynku międzynarodowego,
  • ścisła współpraca z Zarządem Firmy i Dyrektorem Handlowym,
  • zarządzanie powierzonym budżetem i kontrola jego efektywnego wykorzystania,
  • uczestnictwo w wydarzeniach i targach branżowych, nawiązywanie kontaktów z Key Opinion Leaderami,
  • współpraca z mediami.

Wymagania pracodawcy:

  • min. 10-letnie doświadczenie w sprzedaży zaawansowanych rozwiązań software do klientów B2B w Polsce i za granicą,
  • umiejętność networkingu w sektorze nieruchomości, skuteczne nawiązywanie relacji z decydentami z obszaru ESG,
  • rozumienie technologii klimatyzacji, wentylacji (HVAC) i elektryki oraz rozumienie zagadnień softwarowych,
  • wysoko rozwinięte kompetencje handlowe, w tym umiejętność skutecznych negocjacji i dopinania trudnych transakcji,
  • doświadczenie w wystąpieniach publicznych w trakcie wydarzeń branżowych z obszaru Sustainability i ESG oraz w kontakcie z mediami, w tym międzynarodowymi,
  • mocne kompetencje interpersonalne i komunikacyjne,
  • umiejętność strategicznego i analitycznego myślenia,
  • umiejętność tworzenia i prowadzenia ciekawych prezentacji produktowych,
  • kreatywność i proaktywność; inicjowanie i wdrażanie niestandardowych działań ukierunkowanych na wynik,
  • wysoki dynamizm i szybkość działania,
  • mobilność oraz gotowość do częstych podróży służbowych w Polsce i za granicą,
  • biegła znajomość języka angielskiego.

Mile widzane:

  • doświadczenie w sprzedaży rozwiązań z obszaru energy efficiency/ decarbonization, energy management,
  • znajomość innych języków.

Pracodawca oferuje:

  • wynagrodzenie stałe i system premiowy,
  • system premiowy,
  • samochód służbowy,
  • benefity: Karta Multisport,
  • miejsce pracy: Trójmiasto/ praca hybrydowa/ praca w terenie,
  • forma zatrudnienia – UoP lub B2B – do uzgodnienia.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top