Dyrektor Zarządzający

Poszukujemy kandydatów/kandydatek do pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Poznań
Nr ref.: DK/DZ/022019

Osoba w/w stanowisku będzie odpowiadała za zarzadzanie operacyjne przede wszystkim obszarem handlowym oraz supply chain w ponad 100 osobowej organizacji, działającej w prężnie rozwijającej się branży innowacyjnych rozwiązań produktowych dla segmentu medycznego, farmaceutycznego i biotechnologicznego. Poszukujemy dynamicznego i silnego lidera dla intensywnie rozwijającej się firmy.

Opis stanowiska i obowiązki:

• współtworzenie oraz realizacja strategii firmy, opracowywanie i wdrażanie procesów zarządczych i operacyjnych,
• przygotowywanie i udział w podejmowania decyzji inwestycyjnych oraz dotyczących kierunku rozwoju nowych produktów i usług,
• nadzorowanie współpracy pomiędzy działami, wspomaganie procesów negocjacyjnych z klientami i dostawcami,
• odpowiedzialność za rachunek zysków i strat oraz płynność finansową przedsiębiorstwa, tworzenie nowych planów finansowych,
• odpowiedzialność za wizerunek oraz rozwój działalności firmy.

Wymagania:

• minimum 5 letnie doświadczenie w pracy na podobnym managerskim stanowisku
(np. dyrektor zarządzający, handlowy, operacyjny) w firmie z branży medycznej lub pokrewnej,
• doświadczenie w zarzadzaniu sprzedażą produktów w segmencie B2B (z wyłączeniem sprzedaży usług),
• doświadczenie w zarządzaniu obszarem logistyki i gospodarki magazynowej,
• umiejętność podejmowania strategicznych decyzji, znajomość środowiska biznesowego poparta doświadczeniem zawodowym,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
• wykształcenie wyższe, mile widziane w obszarze zarządzania, MBA,
• wiedza z zakresu finansów, zarządzania personelem, marketingu,
• gotowość do częstych wyjazdów służbowych, w tym zagranicznych.

Nasz klient oferuje:

• kluczowe stanowisko w stabilnej, nowoczesnej i rozwijającej się organizacji,
• atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet benefitów,
• niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.