Dyrektor Sprzedaży FMCG (Export)

Lokalizacja: Poznań (bliskie okolice)

Nr ref.: MS/DSE/0324

Kategorie:

Obecnie prowadzimy rekrutację dla firmy z branży FMCG, zlokalizowanej w bliskich okolicach Poznania.

Twój zakres obowiązków:

  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z partnerami biznesowymi oraz klientami,
  • negocjacje kontraktów, współpraca głównie z klientami zagranicznymi, ale również projekty krajowe,
  • zarządzanie zespołem sprzedażowym poprzez skuteczne planowanie, koordynację
  • i motywowanie członków zespołu; rozwijanie kompetencji w celu dostosowania ich do potrzeb biznesowych,
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe w ramach nadzorowanego działu, zarządzanie oraz kontrola budżetu, planowanie kosztów związanych z działalnością sprzedażową,
  • aktywny udział w opracowywaniu strategii marketingowej dla oferowanych produktów oraz udział we wdrażaniu nowości na rynek,
  • przeprowadzanie analizy rynkowej, ocena konkurencji i identyfikacja bieżących trendów,
  • analiza i raportowanie danych dotyczących sprzedaży.

Wymagania pracodawcy:

  • minimum pięcioletnie doświadczenie w pracy na stanowisku kierownika ds. sprzedaży eksportowej,
  • doświadczenie w sektorze FMCG,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min B2),
  • umiejętności zarządzania zespołem, delegowania zadań, motywowania, szkolenia,
  • wykształcenie wyższe (mile widziane kierunki związane ze sprzedażą, kształtowaniem produktu, negocjacjami),
  • prawo jazdy B.

Pracodawca oferuje:

  • rynkowe wynagrodzenie oraz premię,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę lub kontrakt B2B,
  • niezbędne narzędzia do pracy, w tym samochód służbowy,
  • dostęp do opieki medycznej na terenie firmy.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top