Dyrektor Sprzedaży i Marketingu

woj. małopolskie, woj. śląskie

Nr ref.: AH/DSM/0123

Obecnie rekrutujemy dla nowoczesnego 4-gwiazdkowego hotelu butikowego skoncentrowanego na kliencie indywidualnym.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • budowa i realizacja strategii sprzedażowej i marketingowej obiektu hotelowego,
  • kontrola realizacji wdrożonych strategii,
  • ocena efektywności w stosunku do uzyskiwanych efektów sprzedaży,
  • analizowanie rynku i bieżące reagowanie na jego zachowania,
  • koordynowanie i organizowanie pracy zespołu sprzedażowego,
  • realizacja budżetów sprzedażowych wytyczonych przez Zarząd,
  • bezpośrednia sprzedaż oferty hotelu, w tym usług konferencyjnych,
  • akceptowanie kalkulacji i umów handlowych,
  • budowanie długotrwałych relacji biznesowych z kontrahentami,
  • odpowiedzialność za organizację eventów,
  • odpowiedzialność za działania związane z kreowaniem wizerunku obiektu.

WYMAGANIA PRACODAWCY

  • doświadczenie na stanowiskach managerskich w obszarze sprzedaży w branży hotelarskiej,
  • dobra organizacja i umiejętność planowania pracy własnej, jak i zespołu,
  • silna motywacja do osiągnięcia sukcesu oraz zaangażowanie w wypełnianie powierzonych obowiązków,
  • gotowość do relokacji w okolice hotelu (ok 1h drogi od miasta),
  • potencjał do objęcia stanowiska General Managera Hotelu w przyszłości
  • kreatywność,
  • znajomość technik sprzedaży i prowadzenia negocjacji,
  • wytrwałość i konsekwencja w działaniu,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • znajomość języka angielskiego,
  • wykształcenie wyższe,
  • prawa jazdy kat. B,
  • dyspozycyjność i gotowość do odbywania podróży służbowych.

PRACODAWCA OFERUJE

  • praca w prężnie działającym oraz prestiżowym obiekcie z perspektywą nieodległego awansu na stanowisko General Managera Obiektu (po okresie wdrożenia).
  • benefity: możliwość korzystania z noclegu, SPA oraz kafeterii w obiekcie,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość pracy hybrydowej,
  • niezbędne narzędzia do pracy.