Dyrektor Rozwoju Projektów Mieszkaniowych

Warszawa, woj. pomorskie, woj. zachodniopomorskie

Nr ref.: AH/DP/0622

Naszym Klientem jest firma z branży nieruchomości o rozpoznawalnej marce.

Obowiązki na stanowisku:

  • zarządzanie procesem przygotowania kilku projektów mieszkaniowych,
  • uzyskiwanie decyzji administracyjnych, uzgodnień, warunków technicznych w celu otrzymania pozwolenia na budowę,
  • uzgadnianie i negocjowanie umów z organami administracji publicznej,
  • przygotowywanie harmonogramów i budżetów inwestycji,
  • prowadzenie konkursów i negocjacja umów na prace projektowe,
  • zarządzanie zespołem,
  • techniczna analiza nieruchomości na etapie zakupu gruntów.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • kilkuletnie doświadczenie w zakresie przygotowania projektów deweloperskich,
  • doświadczenie w zakresie współpracy z organami administracji publicznej, gestorami mediów,
  • doświadczenie w nadzorowaniu pracy biur projektowych,
  • doświadczenie w koordynowaniu pracy zespołu,
  • silna orientacja na cel,
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę hybrydową,
  • pakiet benefitów (dofinansowanie zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną),
  • premię uznaniową.