Dyrektor Projektu Strategicznego

Warszawa

Nr ref.: JD/DPS/0722

Obecnie wspieramy w rekrutacji stabilną, dynamicznie rozwijającą się firmę z branży medycznej.

Zakres obowiązków na stanowisku:

  • przeprowadzenie transformacji i wdrożenie systemu do zarządzania siecią placówek medycznych,
  • odpowiedzialność za zarządzanie projektem i realizację celów projektowych,
  • poszukiwanie i wybór odpowiednich rozwiązań technologicznych,
  • zarządzanie budżetem oraz harmonogramem,
  • raportowanie bezpośrednio do zarządu,
  • budowanie zespołu poprzez dobór specjalistów i zarządzanie zespołem.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • 8 lat doświadczenia, w tym 5 lat na stanowisku managerskim,
  • wykształcenie wyższe (preferowane w obszarach IT, zarządzania),
  • praktyczna znajomość zagadnień biznesowych z zakresu transformacji technologicznych, zdobyta w szczególności w projektach transformacyjnych przeprowadzanych u operatorów medycznych,
  • praktyczna znajomość zagadnień związanych z projektowaniem i wdrażaniem złożonych rozwiązań informatycznych, z budową, optymalizacją i transformacją w organizacji o złożonej strukturze i procesach,
  • biegła znajomość języka angielskiego i języka polskiego,
  • umiejętność zarządzania projektami,
  • znajomość i umiejętność pracy według metodologii SCRUM/WATERFALL,
  • posiadanie certyfikatu z metodologii projektowej,
  • silne nastawienie na rezultat zadania i efektywność kosztową,
  • umiejętność twórczego rozwiązywania problemów i zarządzania priorytetami,
  • umiejętność angażowania i motywowania zespołu, zarządzania nim, w tym zarządzania kilkoma zespołami jednocześnie,
  • umiejętności negocjacyjne, prowadzenia prezentacji,
  • znajomość technik skutecznej komunikacji,
  • umiejętność przekonywania, wywierania wpływu, zdolnościami przywódczymi i pewnością siebie.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premię roczną uzależniona od realizacji celów spółki,
  • samochód służbowy,
  • atrakcyjny pakiet benefitów: PPE 3,5 %, kafeteria, wczasy pod gruszą, opieka medyczna, karta sportowa.