Dyrektor Produkcji

Obecnie dla firmy naszego Klienta poszukujemy Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Nr ref.: EL/DP/KR/0819

Zakres zadań na tym stanowisku obejmuje:

• zapewnianie prawidłowej realizacji planów produkcyjnych oraz kontroli budżetu,
• wdrażanie nowych rozwiązań technologicznych mających na celu optymalizację i udoskonalenie procesu produkcji,
• przygotowywanie niezbędnych raportów i analiz dotyczących wydajności produkcji,
• zapewnienie odpowiednich warunków BHP,
• odpowiedzialność za jakość, koszty oraz czas realizacji produkcji,

Wymagania na tym stanowisku:

• wieloletnie doświadczenie zawodowe w zarządzaniu produkcją,
• doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników,
• wykształcenie wyższe z zakresu zarządzania produkcją,
• znajomość narzędzi Lean Manufacturing,

Nasz Klient oferuje:

• realny wpływ na rozwój firmy,
• stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjny pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, Karta Multisport, dofinansowanie do zajęć językowych),
• pracę w międzynarodowym środowisku w nowoczesnym zakładzie produkcyjnym;

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.