bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Dyrektor Placówki Medycznej

Dla naszego klienta z branży medycznej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: województwo śląskie
Nr ref.: JP/DPM/0318

Opis stanowiska:

• odpowiedzialność za organizację pracy placówki medycznej
• przygotowanie założeń finansowych oraz realizowanie miesięcznych budżetów przez monitorowanie oraz kontrolę kosztów, bieżąca kontrola i optymalizacja działalności operacyjnej
• umiejętne kierowanie podległym personelem (odpowiednie delegowanie zadań oraz egzekwowanie ich wykonania, a także kreowanie polityki personalnej)
• stała kontrola nad jakością świadczonych usług medycznych
• nadzór nad gospodarką lekową, sprzętem medycznym i diagnostycznym
• dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji medycznej
• sprawowanie nadzoru merytorycznego nad pracą personelu medycznego, zgodnego z etyką zawodową oraz potrzebami zdrowotnymi pacjentów placówki
• zadbanie o optymalizację oraz zabezpieczenie zasobów ludzkich niezbędnych do prawidłowej realizacji usług medycznych
• pełne wykorzystanie posiadanej bazy lokalowej
• nawiązanie współpracy oraz utrzymywanie stałych relacji ze środowiskiem medycznym, edukacyjnym, samorządowym w celu odpowiedniego świadczenia usług oraz dbania o wizerunek oraz aktywność społeczną firmy

Wymagania:

• wykształcenie wyższe, mile widziane medyczne
• min. 3 lata doświadczenia na stanowisku managerskim
• doświadczenie w kierowaniu ośrodkami, oddziałami firm, placówek
• doświadczenie w sektorze usług medycznych mile widziane
• wiedza z zakresu funkcjonowania systemu ochrony zdrowia w Polsce
• asertywność, zdolności przywódcze, umiejętność motywowania podwładnych
• umiejętność podejmowania strategicznych decyzji w sytuacji stresowej
• kreatywność
• umiejętność pracy pod presją czasu
• przedsiębiorczość, dynamizm w działaniu, umiejętność organizowania pracy własnej i podwładnych
• znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie na poziomie dobrym

Nasz Klient oferuje:

• umowę o pracę
• dużą samodzielność działania i realny wpływ na rozwój placówki
• ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie
• możliwość rozwoju zawodowego
• atrakcyjne warunki zatrudnienia

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Comments are closed.