Dyrektor Personalny

woj. małopolskie

Nr ref.: ML/DP/0123

Naszym Klientem jest firma produkcyjna zatrudniająca 4500 osób, posiadająca kilka zakładów produkcyjnych w Polsce oraz w krajach europejskich.

Główne obowiązki na stanowisku:

  • tworzenie i kontrola strategii personalnej oraz procesów związanych z zarządzaniem zasobami ludzkimi we wszystkich spółkach Grupy,
  • projektowanie struktury organizacyjnej,
  • odpowiedzialność za wszystkie obszary HR-u w tym obszar kadr i płac, szkoleń, rekrutacji, wsparcia biznesu HRBP,
  • nadzór nad prawidłowym zastosowaniem norm prawa pracy oraz norm szczególnych,
  • reprezentowanie firmy w relacjach z instytucjami związanymi z zarządzaniem personelem
  • koordynowanie procesów oceny pracowników,
  • organizacja i nadzór nad obowiązkami podległych zespołów, wsparcie merytoryczne moderowanie aktywności i motywowanie pracowników,
  • przeprowadzenie integracji spółek w grupie,
  • współpraca ze związkami zawodowymi,
  • planowanie i monitoring polityki wynagradzania,
  • opracowanie i wdrażanie wewnętrznych procedur z zakresu HR,
  • odpowiedzialność za budżet działu.

Wymagane kompetencje:

  • wykształcenie wyższe humanistyczne lub ekonomiczne (mile wykształcenie z zakresu ZZL, MBA, etc.),
  • min. 10 - letnie doświadczenie na stanowisku zarządczym w obszarze HR,
  • doświadczenie w budowaniu strategii personalnej,
  • doświadczenie w realizacji projektów mających na celu usprawnienie funkcjonowania obszaru miękkiego i twardego HR,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (mile widziana znajomość drugiego języka),
  • praktyczna i na bieżąco aktualizowana wiedza z zakresu prawa pracy,
  • doskonała orientacja w nowoczesnych rozwiązaniach i trendach HR.

Oferta Klienta:

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów,
  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • realny wpływ na firmę oraz możliwość adaptacji własnych pomysłów oraz projektów.