Dyrektor Operacyjny

Lokalizacja: Gdańsk

Nr ref.: AJ/DYO/0424

Kategorie:

Aktualnie prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta – Spółki notowanej na GPW, zajmującej się opracowaniem terapii komórkowych do zastosowania w chorobach o podłożu autoimmunologicznym. Firma jest jednym z najbardziej konkurencyjnych podmiotów działających w obszarze biotechnologicznym na rynku globalnym. W związku z szeroko zakrojonymi planami rozwojowymi poszukujemy doświadczonego lidera w obszarze operacyjnym.

Twój zakres obowiązków:

  • ścisła współpraca z Zarządem w kreowaniu i realizacji strategii spółki,
  • realizacja strategii firmy w podległym obszarze,
  • współtworzenie oraz implementacja procesów zarządczych w obszarach: zakupy, wytwarzanie preparatów medycznych, gospodarka materiałowa, utrzymanie ruchu, kontrola jakości,
  • zarządzanie podległymi pracownikami w sposób maksymalizujący efektywność ich pracy ora budujący inspirujące środowisko pracy, które będzie zapewniało ich motywację i zaangażowanie,
  • analiza i nadzór nad realizacją założonych wskaźników operacyjnych i; podejmowanie działań umożliwiających optymalizację procesów, kosztów; budowanie kultury „continuous improvement” i „process excellence”,
  • opracowywanie planów rozwojowych oraz inicjowanie działań w zakresie usprawnień,
  • nadzór nad wynikami oraz zapewnienie realizacji założonych KPI,
  • aktywny udział w opracowaniu budżetu podległych obszarów i nadzór nad ich realizacją,
  • aktywny udział w podejmowaniu decyzji dotyczących kierunków rozwoju nowych produktów i usług,
  • efektywne zarządzanie obszarem w zakresie kadrowym i sprzętowym, przy zachowaniu bezpieczeństwa i standardów BHP,
  • dbałość o formalno-prawną zgodność realizowanych procesów w zarządzanym obszarze firmy z obowiązującymi przepisami.

Wymagania pracodawcy:

  • wieloletnie doświadczenie w pracy na stanowiskach kierowniczych w organizacjach o rozwiniętej kulturze zarządzania,
  • wieloletnia praktyka w zarządzaniu prcesami produkcyjnymi, preferowane w branży farmaceutycznej, kosmetycznej,
  • przywództwo (leadership) łączące dyscyplinę operacyjną w realizacji uzgodnionych celów z inspiracją oraz rozwojem pracowników,
  • wymierne przykłady sukcesów osiągnięte na polu biznesowym oraz HR,
  • umiejętność tworzenia analiz biznesowych, raportowania kluczowych wskaźników,
  • znajomość finansów w stopniu pozwalającym na pełną interpretację sprawozdań i analiz finansowych,
  • operatywność, przedsiębiorczość, inicjatywa, silna motywacja w dążeniu do realizacji założonych celów,
  • zdolność analitycznego myślenia, pracy koncepcyjnej i strategicznej, umiejętność planowania i przewidywania,
  • silna i przekonywująca osobowość i pewność siebie w podejmowaniu decyzji,
  • rzeczowość, umiejętność jasnego formułowania wniosków i wyrażania opinii,
  • pragmatyzm, umiejętność rozwiązywania problemów,
  • wysokie umiejętności interpersonalne, zdolność tworzenia autorytetu i zaufania,
  • elastyczność, zdolność adaptacji, dyspozycyjność.

Mile widzane:

  • doświadczenie w produkcji preparatów autologicznych.

Pracodawca oferuje:

  • prywatną opiekę medyczną.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top