Dyrektor Pionu Budownictwa Drogowego

Od ponad 25 lat wspieramy pracodawców w wyszukiwaniu odpowiednich kandydatów. Obecnie, nasi konsultanci realizują projekt rekrutacyjny w branży budownictwa infrastrukturalnego na stanowisko:

Jeśli posiadasz doświadczenie na stanowisku managerskim wyższego szczebla w branży budownictwa drogowego i potrafisz skutecznie oraz kompleksowo zarządzać kilkoma projektami infrastrukturalnymi jednocześnie, ta oferta może Cię zainteresować.

Co możemy Ci zaoferować:

• działanie po stronie firmy, która cieszy się poważaniem na rynku,
• kluczową rolę managerską w strukturach firmy i partnerskie podejście,
• samodzielność w tworzeniu i realizacji przyjętej strategii biznesowej oraz w zakresie zarządzania podległym zespołem,
• atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe adekwatne do posiadanej wiedzy i doświadczenia oraz premie za realizacje celów finansowych i jakościowych,
• samochód służbowy oraz inne narzędzia niezbędne do pracy,
• prywatny pakiet świadczeń medycznych.

Zakres zadań na tym stanowisku obejmuje:

• skuteczne i zgodne z procedurami zarządzanie działem budownictwa drogowego złożonym z kilku jednostek biznesowych – m.in. zespół wyceny i ofertowania, dział zakupów, dział realizacji,
• odpowiedzialność za prawidłową i terminową realizację prowadzonych inwestycji drogowych (z uwzględnieniem harmonogramu i budżetu),
• zarządzanie relacjami z partnerami w projektach – inwestorem, podwykonawcami, kontrahentami, dostawcami,
• efektywne zarządzanie złożonym zespołem – wyznaczanie i egzekwowanie zadań,
• motywowania oraz dbałość o rozwój podległych pracowników,
• poszukiwanie nowych możliwości biznesowych, nawiązywanie i utrzymywanie relacji z inwestorami oraz prowadzenie negocjacji handlowych,
• odpowiedzialność za budżet kosztowy działu oraz wynik finansowy,
• planowanie i zarządzanie wszelkimi procesami w ramach prowadzonego działu,
• bezpośrednia współpraca z zarządem spółki.

Od kandydatów oczekujemy:

• wyższego wykształcenia kierunkowego,
minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku związanym z kompleksowym zarządzaniem działem budownictwa drogowego lub na stanowisku Dyrektora Kontraktów/Project Managera w zarządzaniu złożonym portfelem inwestycji drogowych,
bardzo dobra znajomość branży budownictwa drogowego – trendów, rozwiązań technicznych i biznesowych, potrzeb klientów,
• umiejętność skutecznego zarządzania i nadzoru nad kilkoma projektami budowlanymi prowadzonymi jednocześnie,
• doświadczenie we współpracy z wytwórniami mas bitumicznych;
• silna orientacja na cel i poczucie wysokiej odpowiedzialności za efektywną realizację powierzonych zadań oraz rozwiązywania problemów,
• doświadczenie w zarządzaniu złożonym zespołem – zdolności przywódcze, umiejętność motywowania i inspirowania do działania członków zespołu,
• zdolność łączenia wiedzy technicznej z aktualnymi potrzebami biznesowymi,
• terminowość w realizacji powierzonych zadań oraz umiejętność zarządzania pracą własną i zespołu w czasie,
• wysoko rozwiniętych zdolności interpersonalnych,
• pro-aktywność i inicjatywa w działaniu a także motywacja do poszukiwania nowych rozwiązań i pomysłów biznesowych.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.

Miejsce pracy: województwo lubelskie
Nr ref.: AŁ/DO/0620