Dyrektor Inwestycji

Warszawa

Nr ref.: KF/DI/0622

Obecnie rekrutujemy dla Funduszu Inwestycyjnego, działającego w obszarze innowacyjnych rozwiązań technologicznych.

Obowiązki na stanowisku:

  • pozyskiwanie i weryfikację nowych inwestycji w branży technologicznej, automatyki, biotechnologii oraz przemysłu,
  • wykonywanie kompleksowej analizy atrakcyjności oraz ryzyka projektów inwestycyjnych,
  • wsparcie i koordynowanie całego procesu fuzji i przejęć (zarządzanie i nadzorowanie pracy na projektach),
  • przeprowadzanie analiz sektorowych i rynkowych, analiz finansowych,
  • nadzorowanie procesu analiz due diligence wycena, strukturyzacja transakcji, prowadzenie procesu inwestycyjnego,
  • nadzór i monitorowanie kondycji firm, analiza rynku (współudział w kreowaniu potencjalnych transakcji w obszarach M&A),
  • współpraca z doradcami/konsultantami wewnętrznymi i zewnętrznymi w ramach prowadzonych transakcji,
  • utrzymywanie i budowanie biznesowych relacji z klientami,
  • czynny udział w tworzeniu i realizacji założeń budżetowych Spółek,
  • raportowanie do Zarządu funduszu,
  • współpracę w określaniu i rozwijaniu strategii operacyjnej poszczególnych projektów,
  • zarządzanie zespołem współpracowników: analityków finansowych oraz Menadżerami ds. Inwestycji.

Oczekiwania wobec kandydata:

  • 10-letnie doświadczenie w przeprowadzeniu fuzji i przejęć, najchętniej w obszarze prowadzenia procesów M&A w branżach; technologicznej, energetyce, biotechnologii oraz przemysłu,
  • znajomość procesów due delliegence, koniecznie doświadczenia w koordynacji procesu fuzji i przejęć potwierdzone referencjami,
  • wykształcenie wyższe z zakresu finansów i ekonomii, bankowości lub prawa,
  • skrupulatność i umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętności komunikacji oraz prezentacji danych.

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz bonus roczny,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • kartę multisport.