Dyrektor Handlowy (Export)

Lokalizacja: Poznań

Nr ref.: MS/DH/0224

Kategorie:

Prowadzimy rekrutację dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej o międzynarodowym zasięgu, lidera w segmencie dóbr inwestycyjnych.

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie strategii rozwoju i ekspansji na rynkach zagranicznych i jej realizacja wraz z podległym zespołem,
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi spółki,
  • negocjacje strategicznych kontraktów handlowych dla klientów zagranicznych,
  • zarządzanie i odpowiednie definiowanie celów dla zespołu sprzedażowego,
  • rozwijanie kompetencji zespołu sprzedaży eksportowej w celu realizacji potrzeb biznesowych,
  • odpowiedzialność za wyniki sprzedażowe w ramach nadzorowanego działu, zarządzanie budżetem działu, planowanie kosztów związanych z działalnością sprzedażową,
  • poszukiwanie nowych możliwości biznesowych (np. nowych kanałów sprzedaży),
  • prowadzenie analizy rynkowej, ocena konkurencji oraz identyfikacja bieżących trendów,
  • bezpośrednia współpraca z Zarządem Spółki – rola doradcza, konsultacyjna,
  • bieżąca analiza i raportowanie danych sprzedażowych,
  • udział w targach i wydarzeniach branżowych.

Wymagania pracodawcy:

  • minimum pięcioletnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w obszarze sprzedaży zagranicznej w branży technicznej ze szczególnym uwzględnieniem kanału inwestycyjnego,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową,
  • umiejętność zarządzania zespołem – motywowania, delegowania zadań, rozwijania kompetencji,
  • gotowość do wyjazdów służbowych w kraju i za granicą.

Pracodawca oferuje:

  • stabilne zatrudnienie w silnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym,
  • konkurencyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym,
  • możliwość realnego wpływu na strategię i rozwój firmy,
  • wszystkie niezbędne narzędzia do wykonywania pracy w tym samochód służbowy.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top