Dyrektor Handlowy

Dla organizacji badawczo-rozwojowej, nastawionej na rozwój nowych technologii, która posiada sieć specjalistycznych laboratoriów naukowo-badawczych, technologicznych oraz pracowni pomiarowych poszukujemy doświadczonych ekspertów zainteresowanych pracą na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław
Nr ref.: AK/DH/0119

Zadania:

• opracowanie i nadzór nad realizacją strategii sprzedażowej i marketingowej firmy,
• przygotowanie i realizacja budżetu wynikającego z zadań pionu handlowego,
• pozyskiwanie nowych odbiorców na terenie Polski, Niemiec i USA,
• nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami, inwestorami i światem biznesu,
• nadzór nad identyfikacją potencjału laboratoryjnego i naukowo – badawczego oraz zapotrzebowania rynkowego,
• tworzenie polityki cenowej i narzędzi współpracy z nauką i biznesem,
• udział w negocjowaniu i zawieranie umów handlowych z kluczowymi klientami,
• zarządzanie zespołem w podległym pionie handlowym,
• reprezentowanie firmy na zewnątrz poprzez uczestniczenie w wydarzeniach branżowych.

Kogo szukamy:

• wybitnych menadżerów i przywódców nastawionych na poszukiwanie rozwiązań,
• posiadających min. 8 lat doświadczenia w zarządzaniu obszarem sprzedaży i marketingu na stanowisku dyrektorskim, poparte sukcesami,
• absolwentów studiów kierunkowych w obszarze marketingu, zarządzania, sprzedaży (lub pokrewne) – mile widziany tytuł MBA,
• ekspertów znających język angielski umożliwiający swobodną komunikację (poziom B2/C1), mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego,
• swobodnie nawiązujących kontakty biznesowe w środowisku międzynarodowym,
• specjalistów znających rynek badawczy, szczególnie w obszarze nowych technologii z sektora biotechnologicznego/ chemicznego/ technologicznego/ przemysłowego,
• dyspozycyjnych do częstych wyjazdów służbowych.

Co oferujemy:

• bardzo samodzielne stanowisko umożliwiające tworzenie autorskich projektów sprzedażowych,
• wynagrodzenie odpowiadające posiadanemu doświadczeniu oraz system premiowy,
• zatrudnienie w ramach umowy o pracę.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.