Dyrektor Handlowy

Lokalizacja: Warszawa

Nr ref.: AH/DH/0424

Kategorie:

Prowadzimy rekrutację w imieniu naszego Klienta- międzynarodowej firmy z branży FinTech, działającej na rynku płatności bezgotówkowych – online i offline.

Twój zakres obowiązków:

  • prowadzenie obszaru komercyjnego i rozwoju biznesu dla usług płatności omnichannel: offline i online,
  • zarządzanie 5-osobowym zespołem handlowym,
  • pozyskiwanie i współpraca z kluczowymi klientami w ramach dedykowanych projektów,
  • budowanie i zarządzanie portfelem partnerów bankowych oraz partnerów sprzedaży korporacyjnej,
  • definiowanie i aktualizowanie niezbędnych procesów, związanych z zarządzaniem potencjalnymi klientami, zamykaniem umów, oraz wprowadzaniem klientów do obszaru komercyjnego,
  • identyfikacja potrzeb klientów i poszukiwanie alternatywnych rozwiązań biznesowych w celu ich zaspokojenia,
  • definiowanie i nadzorowanie procesu zarządzania kontem klienta dla usług płatności online i offline,
  • współpraca z innymi obszarami w firmie i określanie priorytetów potrzeb biznesowych,
  • ciągłe śledzenie trendów rynkowych i wsparcie w definiowaniu planu i strategii dla projektów komercyjnych.

Wymagania pracodawcy:

  • ponad 10 lat doświadczenia na stanowisku kierowniczym w sprzedaży lub rozwoju biznesu, w tym co najmniej 3 lata w obszarze płatności handlowych (POS, Akwizycja, E- Commerce, FinTech),
  • znajomość bram płatności, produktów kartowych i innych metod płatności,
  • doświadczenie w obszarze dostawców usług płatniczych (TPP), banków lub innych firm FinTech będzie dodatkowym atutem,
  • wyższe wykształcenie w dziedzinie zarządzania, sprzedaży, marketingu lub pokrewnych; wykształcenie techniczne lub doświadczenie w tym obszarze będą dodatkowym atutem,
  • umiejętności komunikacji w języku angielskim, zarówno w piśmie, jak i ustnie,
  • umiejętności negocjacyjne z klientami i partnerami oraz określanie potrzeb klienta,
  • umiejętności tworzenia prezentacji i ofert,
  • doświadczenie w współpracy z kompleksowymi strukturami lub firmami międzynarodowymi będzie dodatkowym atutem,
  • doświadczenie w zarządzaniu zespołami biznesowymi,
  • zaangażowanie, silne skupienie na osiąganiu celów,
  • wysoka motywacja i gotowość do nauki,
  • oczekiwane doświadczenie w współpracy w międzynarodowym środowisku będzie dodatkowym  plusem,
  • dostępność do podróży służbowych w Polsce i za granicą.

Pracodawca oferuje:

  • możliwość rozwoju zawodowego w  międzynarodowej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku FinTech,
  • wynagrodzenie podstawowe oraz system premiowo-bonusowy,
  • samochód służbowy,
  • prywatna opieka medyczna,
  • dofinansowanie zajęć sportowych.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top