Dyrektor Finansowy

woj. wielkopolskie

Nr ref.: AC/DF/0922

Obecnie wspieramy w rekrutacji międzynarodową firmę produkcyjną o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, obecną w Polsce od kilkunastu lat.

Obowiązki na stanowisku:

  • kreowanie strategii finansowej firmy oraz nadzór nad jej realizacją,
  • odpowiedzialność za operacje finansowe firmy,
  • nadzór nad sporządzaniem analiz ekonomiczno-finansowych,
  • ocena ryzyka finansowego oraz poszukiwanie rozwiązań zapewniających optymalną rentowność firmy,
  • współodpowiedzialność za efektywne zarządzanie organizacją,
  • nadzór nad sprawozdawczością finansową, podatkami oraz płynnością finansową spółki,
  • optymalizowanie kosztów funkcjonowania firmy, aktywny wpływ na kluczowe procesy decyzyjne,
  • zapewnienie prawidłowości obsługi kontroli zewnętrznych i wewnętrznych,
  • nadzór nad planowaniem i realizacją budżetu rocznego.

Oczekiwania:

  • kilkuletnie doświadczenie w zarządzaniu obszarami finansowym i kontrolingu w firmie o profilu produkcyjnym,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • wykształcenie wyższe z obszaru finansowego,
  • doświadczenie w środowisku zarządzania projektowego,
  • silna orientacja biznesowa oraz strategiczne podejście do obszaru finansowego,
  • rozwinięte kompetencje managerskie,
  • wysoka kultura osobista oraz umiejętności interpersonalne.

Nasz Klient oferuje:

  • stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę,
  • możliwość rozwoju zawodowego i realnego wpływu na funkcjonowanie firmy,
  • narzędzia do wykonywania pracy (w tym auto służbowe),
  • pakiet benefitów pozapłacowych.