Dyrektor ds. Eksportu

Lublin

Nr ref.: KF/ME/0722

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji polskiego producenta najwyższej jakości rozwiązań w zakresie higieny.

Zakres obowiązków:

  • tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju sprzedaży na rynkach eksportowych,
  • odpowiedzialność za realizacje planów sprzedażowych,
  • planowanie i realizacja budżetu sprzedaży,
  • aktywne poszukiwanie nowych klientów oraz utrzymywanie dobrej relacji
    z kluczowymi kandydatami,
  • tworzenie wartościowych i ilościowych planów sprzedaży oraz monitorowanie sprzedaży poprzez analizę kosztów, metod i wyników oraz rekomendowanie wprowadzania zmian mających na celu zwiększenie jej efektywności,
  • planowanie i organizowanie pracy oraz kierowanie i nadzór nad podległymi pracownikami,
  • obserwowanie rynku, analiza zachowań konkurencji, konsumentów i odbiorców oraz inicjowanie działań zmierzających do maksymalizacji wyników sprzedaży,
  • sporządzanie zestawień i raportów na potrzeby Zarządu.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w branży medycznej),
  • biegła znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • szeroko pojęta kreatywność poparta własną inicjatywą i zdolnościami analitycznymi,
  • gotowość do częstych podróży służbowych,
  • gotowość do pracy w biurze w Lublinie min. 3 razy w tygodniu,
  • wykształcenie wyższe,
  • nastawienie na cel i skuteczność działania,
  • zdolności przywódcze i bardzo dobra organizacja pracy,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem i zarządzaniu projektami,
  • samodzielność w działaniu, odpowiedzialność,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość pakietu Office,
  • prawo jazdy kat. B.

Nasz Klient oferuje:

  • umowa o pracę/ B2B,
  • atrakcyjny bonus miesięczny/kwartalny,
  • pokrycie kosztów oraz wsparcie w relokacji w przypadku kandydata spoza Lublina,
  • pakiet benefitów: dofinansowanie zajęć sportowych, prywatną opiekę medyczną, samochód służbowy, ubezpieczenie grupowe.