bigram(at)bigram.pl +48 (22) 646 94 94

Business Development Coordinator

Dla naszego klienta – jednej z największych międzynarodowych sieci franczyzowych, oferującej kompleksowe usługi poligraficzne i kurierskie – szukamy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: JP/SRSF/0418

Zakres zadań:

• Realizacja założonych planów sprzedaży związanych z pozyskaniem nowych franczyzobiorców.
• Analiza potrzeb potencjalnego Partnera oraz skuteczna prezentacja modelu biznesowego.
• Analiza rynku i umiejętna identyfikacja źródeł potencjalnych Partnerów.
• Umiejętne zarządzanie relacjami z potencjalnymi Partnerami.
• Spotkania i negocjacje z Partnerami biznesowymi.
• Budowanie długotrwałej relacji z Partnerami.
• Reprezentowanie spółki w relacjach z zewnętrznymi dostawcami i Partnerami.
• Ścisła współpraca z działem operacji oraz innymi obszarami firmy, w tym w szczególności, call center oraz marketingiem.

Wymagania:

• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki ekonomiczne,
• doświadczenie w sprzedaży,
• mile widziana praktyka pracy w obszarze rozwoju sieci franczyzowej, sprzedaży usług lub/i produktów finansowych,
• wysokie zdolności negocjacyjne i prezentacyjne,
• dobra organizacja pracy oraz wysoki poziom automotywacji,
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego.

Nasz klient oferuje:

• atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze,
• premia uzależniona od realizacji powierzonych celów,
• bogaty pakiet socjalny ( karta Multi-sport, opieka medyczna, lekcje języka angielskiego – w godzinach pracy),
• w piątki skrócony czas pracy do godziny 15:00.
• możliwość rozwoju zawodowego

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji proszę załączyć klauzulę:
Zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm. Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę BIGRAM S.A. w celach zgodnych z jej profilem działania. Jednocześnie informuję, iż jestem świadomy/świadoma przysługującego mi prawa do uaktualniania, uzupełniania, a także usunięcia danych ze zbioru oraz możliwości wglądu do przesłanych przeze mnie dokumentów. Swoje dane osobowe udostępniam dobrowolnie.

Śledź nasz profil na LinkedIn i bądź na bieżąco z aktualnymi ofertami pracy:

Comments are closed.