Doradca Klienta Korporacyjnego

W chwili obecnej firma BIGRAM poszukuje doświadczonych i ambitnych kandydatów z branży finansowej na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: MJ/DKK/0718

Zakres obowiązków:

• Aktywne pozyskiwanie Klientów z segmentu dużych firm (powyżej 40 mln przychodu rocznie),
• Budowanie i utrzymywanie partnerskich relacji z Klientami korporacyjnymi,
• Dbałość o jakość portfela z uwzględnieniem rentowności,
• Realizacja planu sprzedażowego (produkty kredytowe, ABL, Cash Management),
• Rozpoznawanie aktualnych i potencjalnych potrzeb Klienta – dopasowanie oferty produktowej oraz negocjowanie warunków współpracy,
• Zapewnienie doradztwa i obsługi na najwyższym poziomie

Nasze oczekiwania:

• Min. 3-5 lat doświadczenia w pracy na tożsamym stanowisku,
• Praktyczna wiedza z zakresu kredytowania i analizy finansowej,
• Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą produktów i usług bankowych w segmencie średnich i dużych przedsiębiorstw,
• Prawo jazdy kat. B,
• Wykształcenie wyższe – preferowane ekonomiczne
• Znajomość j. angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
• Zdolność analitycznego myślenia i generowania niestandardowych rozwiązań,
• Odpowiedzialność, inicjatywa, samodzielność i konsekwencja w działaniu

Nasz klient oferuje:

• Rozwój merytoryczny i zdobywanie nowych ciekawych doświadczeń zawodowych w jednej z największych instytucji finansowych w kraju
• Wsparcie doświadczonego i kompetentnego zespołu
• Niezbędne narzędzia pracy (m.in. samochód),
• Atrakcyjne wynagrodzenie i system premiowy, a także opieka medyczna i system kafeteryjny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.