tło oferty

Inne oferty w kategorii

District Manager

woj. pomorskie, woj. kujawsko-pomorskie, woj. zachodniopomorskie

Nr ref.: KF/DM/0822

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji międzynarodową firmę z branży farmaceutycznej. W swoim portfolio firma posiada asortyment najwyższej jakości.

Zakres obowiązków:

  • District Manager odpowiada za osiąganie na podległym mu terenie wyników sprzedaży promowanych produktów, założonych dla tego terenu w Planie Sprzedaży. Zadaniem DM jest kierowanie pracą podwładnych oraz koordynowanie pracy całego zespołu, w taki sposób, by każdy przedstawiciel z osobna osiągnął założone dla jego terenu wyniki sprzedaży oraz by cały zespół łącznie osiągnął wyniki sprzedaży założone dla terenu działania District Managera,
  • District Manager monitoruje potencjał rynku dla promowanych produktów na terenie swojego działania, w szczególności poprzez analizę: (IMS, informacji z terenu, danych otrzymanych od pracodawcy oraz własnych obserwacji),
  • DM uczestniczy w ustalaniu planów sprzedaży dla poszczególnych PM,
  • DM wspiera PM w osiąganiu przez nich wyników sprzedaży promowanych produktów założonych w obowiązujących ich Planach Sprzedaży. DM identyfikuje problemy napotykane przez PM w wykonywaniu pracy oraz instruuje ich w procesie coachingu jak te problemy wyeliminować, a w razie potrzeby podejmuje również inne działania zmierzające do wyeliminowania tych problemów,
  • DM na bieżąco szkoli PM w dziedzinie wiedzy fachowej o promowanych produktach oraz w zakresie technik sprzedaży, uzupełniając wiedzę zdobytą przez PM podczas szkoleń zapewnionych im w tym zakresie przez Pracodawcę,
  • analiza działań konkurencji,
  • prowadzenie podwójnych wizyt, coaching.

Wymagania pracodawcy:

  • 3-letnie doświadczenie na stanowisku District Managera w firmie farmaceutycznej,
  • preferowane doświadczenie z firm farmaceutycznych oryginalnych.

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjną podstawę,
  • umowę o pracę,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • ubezpieczenie na życie,
  • program emerytalny.