Fleet Crewing Manager Baltics

Obecnie wspieramy w rekrutacji jednego z wiodących międzynarodowych operatorów promowych na świecie. Obecnie nasz Klient posiada 37 statków na 17 trasach promowych, pływających pomiędzy dziewięcioma krajami w Europie.  Firma zatrudnia około 4,300 osób i skupia się na  rozwoju rozwiązań w zakresie usług transportowych dla  różnych gałęzi przemysłu. Jest jednym z największych dostawców usług intermodalnych na morzu Bałtyckim.

Dyrektor Finansowy

Obecnie wspieramy w rekrutacji międzynarodową firmę produkcyjną o stabilnej i ugruntowanej pozycji na rynku, obecną w Polsce od kilkunastu lat.

Dyrektor Rozwoju Biznesu

Mamy przyjemność realizować projekt dla jednego z wiodących wydawców na rynku cyfrowym oraz tradycyjnym w Polsce. Dla obszaru Business Partnering Solutions szukamy eksperta w dziedzinie sprzedaży i kreowania marki oraz wizerunku dużych organizacji.

Dyrektor Zarządzający/ General Manager

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji firmę będącą częścią międzynarodowej grupy produkcyjno-handlowej z branży chemicznej.

Dyrektora Medycznego obszar terapeutyczny- układ oddechowy

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji polską firmę z obszaru opieki zdrowotnej.
Firma specjalizuje się w produkcji najwyższej jakości sprzętów medycznych, umożliwiających rozpoznanie zaburzeń funkcjonowania układu oddechowego. W związku z prężnym rozwojem marki, wspólnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Napisz do nas

* pole obowiązkowe