Direct Sales Manager

Lokalizacja: Warszawa

Nr ref.: AH/DSM/0423

Poszukujemy menedżera dla naszego Klienta – międzynarodowej firmy z branży Fin-Tech, która specjalizuje się w płatnościach bezgotówkowych oraz płatnościach elektronicznych/online.

Twój zakres obowiązków:

  • budowanie długofalowych relacji z klientami B2B na rynku polskim oraz CEE,
  • pozyskiwanie klientów oraz sprzedaż rozwiązań z obszaru FinTech (bramka płatnicza), dedykowanych dla rynku e-commerce/ bankowości,
  • badanie potrzeb klientów i współtworzenie „szytej na miarę” oferty handlowej,
  • negocjacje, koordynowanie i finalizowanie procesu handlowego,
  • rozwijania istniejących kontaktów biznesowych i poszukiwania nowych możliwości rozwojowych,
  • przygotowywanie ofert handlowych we współpracy z Sales Engineerem i innymi departamentami.

Wymagania pracodawcy:

  • doświadczenie i sukcesy w sprzedaży „szytych na miarę” rozwiązań z obszaru FinTech do dużych klientów z sektora korporacyjnego, tudzież banków czy e-commerce,
  • rozbudowane portfolio klientów i zrealizowanych z sukcesem projektów,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji handlowych z klientami korporacyjnymi,
  • szeroka wiedza o rynku E-commerce oraz FinTech,
  • bardzo dobry język angielski,
  • znajomość języka portugalskiego lub innego języka obcego oprócz angielskiego to znaczący atut,
  • mocne kompetencje handlowe i interpersonalne,
  • silne nastawienie na cel,
  • umiejętność budowania relacji i pracy w zespole,
  • umiejętność tworzenia i prowadzenia prezentacji handlowych.

Pracodawca oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie UoP lub B2B,
  • karta Multisport,
  • prywatna opieka medyczna,
  • system prowizyjno – bonusowy,
  • praca hybrydowa lub zdalna.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top