Członek Zarządu ds. Rozwoju

Warszawa

Nr ref.: AH/DR/0522

Naszym Klientemjest polska firma, działająca od ponad 30-lat na rynku wydawniczym, specjalizująca się w dostarczaniu profesjonalnych informacji o tematyce specjalistycznej.

Obowiązki na stanowisku:

  • odpowiedzialność za rozwój działalności spółki zgodnie z przyjętą strategią;
  • odpowiedzialność za rozwój biznesu online;
  • rozwój kanału e-commerce oraz poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży;
  • kreowanie polityki rozwoju nowych obszarów biznesowych;
  • tworzenie nowych produktów i usług;
  • odpowiedzialność za rozwój produktów oraz pozyskiwanie nowych grup docelowych;
  • nawiązywanie współpracy z nowymi partnerami biznesowymi;
  • monitorowanie i analiza rynku oraz działań konkurencji;
  • organizacja prac badawczych spółki;
  • zarządzanie projektami;
  • opracowywanie analiz rentowności i opłacalności projektów;
  • ocena i rozwój nowych możliwości marketingowych dla produktów i usług;
  • budowanie świadomości marki;
  • tworzenie raportów na potrzeby zarządu;
  • ścisła współpraca z innymi strukturami firmy.

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie na stanowisku menedżerskim w obszarze rozwoju biznesu on-line/ e-commerce/ digitalizacji;
  • mile widziane doświadczenie w branży medialnej/ wydawniczej;
  • umiejętność analizy informacji dotyczących rozwoju biznesu;
  • umiejętność myślenia strategicznego;
  • umiejętność budowania i rozwoju biznesu;
  • silnie ukształtowane kompetencje przywódcze;
  • znajomość języka angielskiego;
  • samokształcenie;
  • znajomość metodyki OKR, lub innych metodyk zarzadzania przez cele.

Nasz Klient oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • samochód służbowy;
  • prywatną opiekę medyczną.