tło oferty

Inne oferty w kategorii

Customer Service Coordinator

Łódź

Nr ref.: KOB/CSC/0822

Mamy przyjemność realizować projekt rekrutacyjny dla naszego Klienta- międzynarodowej firmy produkcyjnej o rozwiniętych strukturach w Polsce i Europie z branży opakowań z tworzyw sztucznych zlokalizowanej na Nowym Józefowie w Łodzi.

Zakres obowiązków:

  • budowanie trwałych relacji z jednym kluczowym klientem,
  • zarządzanie i rozwój podległego zespołu,
  • ciągłe doskonalenie obszaru w zakresie nowych procedur i optymalizacji,
  • zapewnienie terminowej i zgodnej z zamówieniami dostawy do klientów,
  • podejmowanie działań mających na celu utrzymanie i poprawę kluczowych, wskaźników efektywności oraz rentowności w podległym obszarze,
  • realizacja na wysokim poziomie jakości procesu order to cash,
  • współpraca z innymi zespołami w zakresie terminowego i kompletnego dostarczenia zamówienia.

Oczekiwania wobec kandydatów:

  • doświadczenie w kontakcie klientem, partnerem biznesowym lub  dostawcami,
  • bardzo dobra znajomość obsługi programu Microsoft Excel,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na swobodną komunikację,
  • doświadczenie w zarządzaniu niewielkim zespołem w firmie produkcyjnej,
  • dobre rozumienie potrzeb biznesowych oraz umiejętność poszukiwania rozwiązań dla biznesu.

Mile widziane:

  • znajomość programu SAP,
  • znajomość programu Visual Basic ,
  • znajomość procesów Back Office.

Nasz Klient oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje,
  • bogaty pakiet benefitów,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego.