Controlling Specialist

Lokalizacja: Góra Kalwaria

Nr ref.: MS/CS/0124

Kategorie:

Obecnie wspieramy w rekrutacji naszego Klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na polskim rynku działającej w branży FMCG – do zgranego i wspierającego zespołu controllingowego.

Twój zakres obowiązków:

  • przygotowywanie kalkulacji produktów,
  • udział w projektach optymalizacyjnych,
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca oraz budżetowania rocznego,
  • przygotowywanie kosztowych raportów controllingowych oraz analiz ad-hoc,
  • współpraca międzydziałowa w celu pozyskania potrzebnych informacji do przeprowadzenia analiz,
  • weryfikacja poprawności księgowań zleceń produkcyjnych, identyfikacja przyczyn odchyleń, zamykanie zleceń produkcyjnych w SAP.

Wymagania pracodawcy:

  • minimum 2-3 -letnie doświadczenie na analogicznym stanowisku (controlling, analiza danych),
  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia),
  • doświadczenie w pracy z systemami ERP / SAP,
  • bardzo dobra znajomość MS Excel,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego/ niemieckiego,
  • zdolność do przeprowadzania analizy danych i formułowania wniosków,
  • umiejętność pracy w zespole, wysoce rozwinięte myślenie analityczne.

Pracodawca oferuje:

  • umowę o pracę w rozwijającej się międzynarodowej firmie,
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych poprzez udział w szkoleniach,
  • praca w systemie hybrydowym,
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych.

Nie jest to oferta dla Ciebie? Nie szkodzi! Nie trać kolejnych okazji! Zarejestruj się w Bezpiecznej Bazie Kandydatów BIGRAM i pozostań z nami w kontakcie!

Scroll to Top