tło oferty

Inne oferty w kategorii

Business Development Manager

woj. wielkopolskie

Nr ref.: MS/DRB/0123

Obecnie wspieramy w rekrutacji naszego Klienta - firmę produkcyjną, zlokalizowaną na południu Wielkopolski.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • budowanie nowych relacji biznesowych,
  • opracowanie strategii rozwoju firmy,
  • tworzenie planów marketingowych,
  • prowadzenie negocjacji biznesowych,
  • zarządzanie oczekiwaniami Klientów – realizowanie lub redefiniowanie ich w celu osiągnięcia zamierzonych rezultatów,
  • poszukiwanie możliwości rozwoju firmy w zakresie oferowanych produktów,
  • ścisła współpraca z działem badań i rozwoju w celu kreowania produktów na potrzeby klientów.

WYMAGANIA PRACODAWCY

  • minimum 3 lata doświadczenia na zbliżonym pod kątem pełnionych obowiązków stanowisku,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym komunikację w biznesie,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • doświadczenie w prowadzeniu negocjacji,
  • umiejętność kierowania zespołem,
  • czynne prawo jazdy kat. B.,
  • gotowość do wyjazdów służbowych.

PRACODAWCA OFERUJE

  • ubezpieczenie na życie,
  • spotkania integracyjne,
  • auto służbowe.