Asystent/ka Biura

Warszawa

Nr ref.: AH/AB/0122

Główne obowiązki na stanowisku:

  • Bieżąca obsługa recepcji biura
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej
  • Nadzór nad prawidłowym obiegiem i archiwizacją dokumentów
  • Dbanie o wizerunek biura oraz recepcji
  • Administracyjne wsparcie innych pracowników biura w codziennych zadaniach
  • Realizacja zamówień na potrzeby biura (art. biurowe/spożywcze)
  • Współpraca z kurierami oraz innymi dostawcami usług
  • Udział w realizacji projektów administracyjnych

Wymagania wobec kandydata:

  • Dyspozycyjność 5 dni w tygodniu
  • Pozytywne nastawienie, komunikatywność
  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie w powierzone zadania
  • Wysoka kultura osobista
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku (nie jest to warunek konieczny)

Nasz klient oferuje:

  • Ciekawą pracę i możliwość rozwoju
  • Bardzo dobrą atmosferę pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Świeże owoce w biurze oraz pyszną kawę