tło oferty

Inne oferty w kategorii

Asystent ds. rekrutacji – płatny staż

Poznań

Nr ref.: KD/ADSR/0622

Od ponad 25 lat realizujemy kompleksowe usługi rekrutacyjne i doradcze dla biznesu. Ciągle się rozwijamy, dlatego do naszego oddziału w Poznaniu poszukujemy osób, które zasilą nasze szeregi.

Obowiązki na stanowisku:

  • aktywne poszukiwania Kandydatów m.in. w social mediach (Linkedin, Facebook i inne) i naszej wewnętrznej bazie,
  • kontakt telefoniczny i mailowy z kandydatami oraz budowanie candidate experience,
  • analiza profili Kandydatów pod kątem zdefiniowanych wymagań oraz skutecznej selekcji CV,
  • dokonywanie analiz rynku pod kątem prowadzonych projektów.

Nasze oczekiwania:

  • zapał i energia do zdobywania doświadczenia z obszaru rekrutacji,
  • niestandardowe pomysły i chęć do wdrażania ich w życie,
  • chęć do pracy w przyjaznym środowisku 😊
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktu, chęć do pracy z ludźmi i częstych rozmów telefonicznych,
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju w stabilnej organizacji będącej na rynku usług rekrutacyjnych od ponad 25 lat,
  • zatrudnienie w oparciu o podstawę + premię,
  • po okresie wdrożenia jest możliwa praca w systemie hybrydowym,
  • zatrudnienie na podstawie wybranej formy umowy (umowa o pracę lub zlecenie),
  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop i telefon służbowy),
  • jasny plan kariery i stabilną ścieżkę rozwoju,
  • benefity: dofinansowanie zajęć sportowych, dofinansowanie nauki języków, elastyczny czas pracy, spotkania integracyjne.