Asystent/-ka Zarządu

Wrocław

Nr ref.: DK/AZ/1221

Zadania na oferowanym stanowisku:

  • Aktywne wsparcie Prezesa, organizacja i prowadzenie kalendarza spotkań,
  • Współpraca z różnymi działami firmy, monitorowanie statusu wykonania zadań zleconych zespołom przez Prezesa oraz statusów prowadzonych projektów,
  • Organizowanie i realizacja zadań związanych z delegacjami oraz spotkaniami biznesowymi,
  • Dbałość o prawidłowe funkcjonowanie biura oraz tworzenie zamówień na jego potrzeby,
  • Weryfikacja i rozliczanie faktur oraz współpraca z działem księgowym
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • Obsługa spotkań oraz reprezentowanie Prezesa na zewnątrz.

Oczekiwania wobec Kandydatów:

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku asystenckim w dużych spółkach,
  • Wykształcenie wyższe, mile widziane związane z prawem lub administracją;
  • Dobra praktyczna znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Umiejętność współpracy, nawiązywania i utrzymywania dobrych relacji,
  • Bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność ustalania priorytetów i działania pod presją czasu,
  • Umiejętność radzenia sobie z wielowątkowością zadań,
  • Komunikatywność i asertywność,
  • Profesjonalizm, wysoka kultura osobista
  • Własna inicjatywa, samodzielność w działaniu,
  • Prawo jazdy kat. B.

Zainteresowanym Kandydatom oferujemy:

  • Dalszy rozwój zawodowy w dużej, rozwijającej się organizacji,
  • Zróżnicowanie zadań na stanowisku oraz współpracę z różnymi działami firmy,
  • Dostęp do szkoleń podnoszących kompetencje zawodowe,
  • Dodatkowe benefity – możliwość przystąpienia do ubezpieczenia medycznego, programu MultiSport.