Asset Management & Leasing Manager

Wrocław

Nr ref.: AH/AMLM/0622

Aktualnie wspieramy w procesie rekrutacji międzynarodową firmę
wiodącą na rynku nieruchomości. Poszukujemy kandydatów do biura we Wrocławiu.

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie potencjalnych najemców powierzchni biurowych,
  • kompleksowa obsługa transakcji wynajmu nieruchomości biurowych, w tym przygotowanie i negocjowanie umów najmu,
  • przygotowywanie ofert i prezentacji oraz kalkulacji ofert i analiz,
  • koordynacja działań związanych z wynajmem i AM (Dział Workplaces, Prawny, AML, Marketing & PR),
  • pozyskiwanie najemców i udział w negocjacjach handlowych,
  • organizacja spotkań z najemcami i partnerami biznesowymi,
  • aktualizacja biuletynu „Newsletter” oraz innych materiałów marketingowych, współpraca z działem marketingu nad materiałami marketingowymi poprzez dostarczanie danych itp.,
  • wyjazdy służbowe do konkretnych nieruchomości,
  • uczestnictwo w spotkaniach i telekonferencjach dotyczących wynajmu i AM,
  • wsparcie AM w zakresie działań związanych z inwestycjami Capex, raportowanie oraz inne zadania zlecone przez asset menedżera,
  • bieżący kontakt i utrzymywanie relacji z najemcami.

Wymagania na stanowisku:

  • minimum dwa lata doświadczenia zawodowego w branży nieruchomości, na stanowisku związanym z wynajmem powierzchni,
  • bardzo dobra znajomość rynku nieruchomości komercyjnych w Polsce,
  • wykształcenie wyższe,
  • zawansowana znajomość języka angielskiego,
  • dobra organizacja pracy, zaangażowanie w powierzone zadania.

Nasz Klient oferuje:

  • ciekawą pracę i możliwość rozwoju,
  • bardzo dobrą atmosferę pracy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie uznaniowe,
  • pakiet benefitów,
  • możliwość pracy hybrydowej (2dni).