tło oferty

Inne oferty w kategorii

Area Sales Manager

Poznań

Nr ref.: MP/ASM/1122

Aktualnie rekrutujemy dla największej sieci kwiaciarni w Europie działającej od 40 lat.

TWÓJ ZAKRES OBOWIĄZKÓW

  • utrzymywanie długotrwałych relacji biznesowych z kluczowymi klientami,
  • pozyskiwanie nowych Partnerów biznesowych,
  • kontakt telefoniczny, przygotowywanie i przedstawianie ofert, okazjonalne wizyty osobiste u Partnerów,
  • przygotowywanie odpowiedzi na zapytania ofertowe,
  • raportowanie podejmowanych działań,
  • otwartość na zdobycie wiedzy dotyczącej trendów florystycznych, dostępności oraz cen kwiatów na rynku lokalnym,
  • budowanie pozytywnego wizerunku firmy.

WYMAGANIA PRACODAWCY

  • kilkuletnie doświadczenie w sprzedaży B2B,
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację,
  • prawo jazdy kat. B.,
  • zaangażowanie i łatwość w nawiązywanie kontaktów,
  • samodzielność oraz orientacja na realizację wyznaczonych celów.

PRACODAWCA OFERUJE

  • dodatkowe świadczenia pozapłacowe,
  • możliwość podjęcia współpracy z liderem na rynku kwiaciarni internetowych w Europie,
  • pracę w międzynarodowej organizacji,
  • dofinansowanie zajęć sportowych,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • możliwość pracy zdalnej,
  • elastyczny czas pracy.