Analityk

Pracujemy obecnie dla butiku doradczego specjalizującego się w pozyskiwaniu wszelkich form finansowania kapitału związanych z inwestycjami i rozwojem nieruchomości w całej Europie. W związku z ambitnymi planami rozwoju firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Analityk

Miejsce pracy: Warszawa, Centrum
Nr ref.: SA/A/0620

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

• aktywny udział w procesie przygotowywania memorandum inwestycyjnego na potrzeby pozyskiwania finansowania dla nieruchomości w całej Europie,
• opracowanie profesjonalnych materiałów, raportów i prezentacji dotyczących finansowych nieruchomości,
• analiza finansowa projektów i modelowanie,
• udział w spotkaniach z klientami, inwestorami oraz innymi partnerami biznesowymi firmy,
• prowadzenie negocjacji z potencjalnymi inwestorami,
• bardzo bliska współpraca z zarządem firmy,
• przygotowywanie raportów i analizy ad hoc.

Jesteś zainteresowany? Super! Aplikuj, jeśli:

• posiadasz wykształcenie wyższe,
• posiadasz min. pół roku doświadczenia w pracach związanych z pozyskiwaniem finansowania nieruchomości,
• bardzo dobrze posługujesz się j. angielskim,
• sprawnie poruszasz się w Excelu,
• interesujesz się rynkiem nieruchomości,
• zależy Ci na rozwoju w firmie, w której będziesz samodzielny.

Dlaczego warto:

• możliwość dużego rozwoju merytorycznego w bezpośredniej współpracy z zarządem,
• szansa na doskonalenie swoich umiejętności językowych i udział w międzynarodowych projektach,
• wsparcie doświadczonego I profesjonalnego zespołu,
• atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
• umowa o pracę lub B2B.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.