Analityk SOC

Dla naszego klienta prowadzimy rekrutację kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: AK/AS/1218

Poszukujemy osób o praktycznym doświadczeniu w obszarze monitorowania i bezpieczeństwa IT, która dołączy do kilkunastoosobowego zespołu Security Operations Center, w systemie dwuzmianowym 24/7.

Możemy Ci zaoferować:

• zatrudnienie na umowę o pracę lub B2B,
• pakiet benefitów zawierający prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport,
• krótszą pracę w piątki,
• strefę chillout z konsolą do gier, parking dla rowerów i owocowe dni,
• spotkania integracyjne i uczestnictwo w firmowych wydarzeniach sportowych.

Na tym stanowisku czekają na Ciebie takie zadania jak:

• monitorowanie działań użytkowników w systemach informatycznych i wykrywanie naruszeń i incydentów dotyczących bezpieczeństwa IT,
• korelację i analizę zdarzeń z systemów źródłowych,
• rozwój i utrzymanie systemów wspomagających monitorowanie bezpieczeństwa oraz udział w tworzeniu i rozwijaniu standardów bezpieczeństwa informatycznego firmy,
• współpracę z innymi jednostkami biznesowymi w celu zapewnienia najwyższej jakości świadczonych usług, w zgodzie z przepisami i regulacjami obowiązującymi poszczególne podmioty Korporacji.

Czekamy na Twoją aplikację jeśli:

• posiadasz praktyczne doświadczenie w obszarze:
– monitorowania bezpieczeństwa IT z wykorzystaniem zaawansowanych narzędzi analitycznych,
– analizy i obsługi incydentów,
– znajomość rozwiązań klasy SIEM oraz innych technologii i rozwiązań z dziedziny bezpieczeństwa,
• bardzo dobrą znajomość języka angielskiego,
• masz doświadczenie w zakresie analizy danych i przygotowywania raportów,
• posiadasz wykształcenie wyższe,
• mile widziane certyfikaty (preferowane CISSP/CISM, CEH, CSFA, GIAC Certified Incident Handler).

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.