tło oferty

Inne oferty w kategorii

Analityk finansowy

Szczecin

Nr ref.: MS/AF/0822

Obecnie rekrutujemy dla firmy produkcyjnej z branży przemysłu stoczniowego.

Zakres obowiązków:

  • udział w przygotowywaniu budżetu oraz kontrolowanie jego realizacji,
  • przygotowywanie kalkulacji w zakresie istniejących i powstających procesów oraz jednostkowych kosztów usług,
  • opracowywanie i rozwijanie procedur oraz narzędzi analitycznych w zakresie prowadzonych zadań,
  • obliczanie i analiza wskaźników KPI dla wydzielonych obszarów biznesowych,
  • przygotowywanie kalkulacji i analiz o charakterze stałym i doraźnym,
  • udział w tworzeniu analiz i modeli finansowych związanych z produkcją, szacowaniem kosztów projektów, planów finansowych,
  • gotowość do pracy stacjonarnej w Szczecinie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office,
  • oczekiwane doświadczenie w controllingu w firmie produkcyjnej,
  • umiejętność pozyskiwania i przetwarzania danych z systemu finansowo-księgowego (w tym ścisła współpraca z działem rachunkowości),
  • umiejętności analityczne,
  • bardzo dobra organizacja pracy oraz umiejętność efektywnego zarządzania czasem,
  • samodzielność w działaniu,
  • umiejętność współpracy w wieloosobowym zespole,
  • zdolność do działania pod presją czasu.

Pracodawca oferuje:

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, dofinansowanie szkoleń i kursów).