Analityk Aktuarialny

Dla TUnŻ WARTA poszukujemy Kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: SA/AA/WAW/0819

Zainteresowanym Kandydatom proponujemy:

• pracę w ramach Zespołu Aktuariatu Sprawozdawczego,
• wsparcie Managera promującego inicjatywę oraz holistyczne spojrzenie na wykonywane obowiązki,
• biuro w Centrum Warszawy z korzystnym dojazdem ze wszystkich dzielnic,
• równowagę między życiem prywatnym i zawodowym,
• prywatną opiekę medyczną Medicover oraz kartę Multisport,
• fundusz świadczeń socjalnych i ubezpieczenie grupowe,
• elastyczne godziny pracy (8.00/9.00 – 16.00/17.00),
• sprawny proces rekrutacyjny i stały kontakt z naszym konsultantem.

Główne zadania:

• wykonywanie wyliczeń rezerw techniczno-ubezpieczeniowych na potrzeby rachunkowości i na potrzeby wypłacalności oraz dbałość o poprawność raportowania według Solvency II, MSR oraz polskiego standardu,
• udział w tworzeniu procesów oraz odpowiedniej dokumentacji Solvency II (w tym opinii na temat adekwatności rozwiązań w zakresie reasekuracji),
• wykonywanie obliczeń Embedded Value oraz Best Estimate,
• wsparcie zespołu w zakresie ułożenia i opisania procesów oraz ich kontrola,
• przygotowywanie odpowiednich analiz, raportów i statystyk (w tym analizy adekwatności rezerw),
• praca z bazą danych oraz hurtownią.

Od Kandydatów oczekujemy:

• ok 2-letniego doświadczenia zawodowego w pracy aktuariacie lub zarządzaniu ryzykiem w firmie ubezpieczeniowej,
• wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: matematyka, ekonomia),
• znajomość MS Office (w tym VBA),
• umiejętności pracy z bazami danych,
• znajomość programu Prophet będzie dodatkowym atutem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.