Business Development Manager

Obecnie wspieramy w procesie rekrutacji międzynarodową agencję brandingową. Wspólnie poszukujemy doświadczonej osoby, która chciałyby się dalej rozwijać zawodowo na stanowisku:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: OZ/BDM/WAW/0819

Korzyści płynące z zatrudnienia:

• praca w międzynarodowym środowisku,
• niepowtarzalne projekty,
• możliwości dalszego rozwoju w ramach organizacji,
• konkurencyjne wynagrodzenie oraz system premiowy,
• pakiet opieki medycznej,
• samochód służbowy.

Zakres zadań na tym stanowisku obejmuje:

• nawiązywanie i pogłębianie relacji z klientami w celu dostarczenia najwyższej jakości usług w pełni dostosowanych do ich potrzeb,
• budowanie świadomości marki i oferty firmy,
• identyfikację nowych możliwości rynkowych, analizę rynku i konkurencji,
• negocjowanie warunków współpracy oraz odpowiedzialność za realizację poczynionych ustaleń

Od Kandydatów oczekujemy:

• wykształcenia wyższego,
• kilkuletniego doświadczenia w pracy na stanowiskach związanych z zarządzaniem relacjami z klientami, rozwojem biznesu, sprzedażą itp. w kanale B2B,
• bardzo dobrej znajomości języka angielskiego,
• łatwości nawiązywania relacji interpersonalnych,
• intuicji biznesowej

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Aby aplikować na powyższe ogłoszenie niezbędna jest rejestracja on-line w Bazie BIGRAM po wyrażeniu odpowiednich zgód. Proszę zapoznać się z naszą Polityką Prywatności.